خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی حسینی

در نظر داشته باشید برای این که بتوانید ساختمان خود را زیبا و با دوام  سازید می توانید از افزودنی های امروزی ساختمان استفاده کنید. این افزودنی ها بعضی در زیبایی و بضی هم در دوام ساختمان شما تاثیر دارند که ما در ادامه می خواهیم در مورد آنها توضیحاتی را برای شما داشته باشیم .تا به حال برای شما سوال شده است که کف زمین های بازی، زمین بسکتبال، فوتسال یا سالن های ورزشی و پارکنیگ ها از چه چیزی پوشیده شده است؟ اگر این پرسش برای شما پیش آمده حتما این مقاله را به طور کامل بخوانید.

کفپوش اپوکسی، گامی در راه مدرن شدن در صنعت ساختمانی
کفپوش اپوکسی، گامی در راه مدرن شدن در صنعت ساختمانی

کفپوش چیست؟

کفپوش به پوششی گفته می شود که روی زمین را می پوشاند تا اول از همه زمین را یکدست و هموار کرده و ظاهری زیا به آن بدهد، کفپوش ها انوع مختلفی دارند، به عنوان مثال یکی از معروفترین این کفپوش ها کفپوش اپوکسی است. کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش است که از زیبایی خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد، کفپوش اپوکسی از فرمولی مشابه با ساخت کفپوش پلی یورتان بهره جسته است، البته این کفپوش تفاوت بسیاری زیاد با کفپوش های دیگر دارد، درخشش و زیبایی کفپوش اپوکسی باعث شده که این کفپوش بیشتر در منازل و جاهایی که زیبایی در اولویت است مورد استفاده قرار می گیرد.


ادامه مطلب

در ادامه مطالب گذشته در مورد معرفی انواع کف پوش های اپوکسی می خواهیم  به معرفی تعداد از انواع کف پوش های مورد استفاده در ساختمان ها و سازه های مسکونی و ساز ه ای اداری بپردازیم وتا بتوانید مقایسه خوبی  را بین انواع کف پوش های ساختمانی  با کف پوش های اپوکسی داشته باشید.
در ابتدا به معرفی کف پوش های سنگی می پردازیم این کفپوش ها  پاک کردن لکه و چربی از روی سنگ به آسانی میسر نیست. سنگ در فضاهای سرد کاربرد چندانی ندارند. از دیگر مشکلات سنگ ایجاد سر و صدا به دلیل تماس با وسایل چوبی است. البته این مشکل با اضافه کردن یک تکه چرم زیر پایه صندلی ها برطرف می شود. برای درست کف اتاق خواب به دلیل سرد بودن، صیقلی بودن و ایجاد اصوات مزاحم معمولا از سنگ استفاده نمی شود. اکثر موارد استفاده آن برای مفروش کردن کف آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است.
ادامه مطلب

در صنعت پوشش های ساختمانی امروزی مصالح مدرنی همچون کفپوش های اپوکسی قابل استفاده میباشند و همواره رضایت کاربران خود را جلب کرده اند شما هم می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در این مورد برای شما بازگو سازیم.ساختمان سازی یکی از صنایع و کسب و کارهایی است که امروزه بیش از گذشته از اهمیت و سود بیشتری برخوردار شده است. صنعت ساختمان سازی روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و در موازات آن اصول ایمنی نیز جدی تر و بیشتر شده و البته علم ساختمان سازی نیز با آن حرکت کرده و پیشرفت می کند. در ساختمان سازی شاید دو عامل را بتوان بسیار جدی قلمداد کرد، اولی ایمنی و مطمئن بودن سازه و دومی زیبایی ظاهری و نما ساختمان در این مقاله ما قصد داریم شما را با چند تکنولوژی جدید از ساختمان سازی که هم در ایمنی اهمیت دارند و هم زیبایی آشنا کنیم.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

اهمیت کفپوش اپوکسی در سازه های جدید

پیش از این که درباره ی مزایا و اهمیت کفپوش اپوکسی صحبت کنیم، اجازه دهید تا  ابتدا توضیح دهیم که کفپوش اپوکسی چیست و چگونه ساخته می شود. کفپوش اپوکسی یک کفپوش دو جزئی است که دارای خواص مقاومتی بسیار بالا و ضد حریق می باشد، این کفپوش که از فرمولی مشابه با فرمول بتن ساخته می شود از مواد قلیایی و اسیدهای روغنی و چربی ها تشکیل شده است.ادامه مطلب

یکی از نکات مهم از دید مخاطبان در صنعت مسکن و سازه ها رنگ نما می باشد این رنگ باید با سازه هماهنگ باشد و فلسفه سازه را بیان کند ، نکات مهمی برای انتخاب رنگ در سازه و نما وجود دارد در ادامه سعی می کنیم به چند مورد مهم آن اشاره کنیم که از هر جهت شاخص بوده و هم برای استفاده کنندگان و هم کسانی همچون سازندگان تاثیر گذار باشد پس با وبلاگ افزودنی های بتن در ادامه همراه باشید.
یکی از مواردی که همیشه باید بدان توجه کرد  رنگ نمای ساختمان در معرض تابش مستقیم نور خورشید در نمای ساختمان است، می بایست مقاومت بالایی در مقابل نور خورشید داشته باشد.

رنگ نماادامه مطلب

برای انتخاب رنگ های داخلی ساختمان باید با توجه به منطقه و محیط از انواع مختلفی استفاده کرد از طرفی با توجه به سلیقه افراد که مهمترین تاثیر را بر انتخاب فرد دارد می توان از رنگ های مختلف استفاده کرد.رنگ ها در هر نقطه سازه باید به دقت انتخاب شوند.گاهی با توجه به نوع ساختار و محیط رنگ انتخاب می شود.
از طرفی دیگررنگ سفید مخصوص سقف برای رنگ آمیزی سقف در همه محیطهای ایده آل ترین رنگ محسوب می شود و این سفیدی برای تالارهای عروسی هم زمینه ساز نمایش دل انگیز نورهای رنگی در شب عروسی و نامزدی است .

رنگ ساختمانادامه مطلب

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

 

درباره سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic